Kelionės

Kelionės magija niekad neblėsta

Kokia turi būti tobula kelionė? Kaip dažnai reikia keliauti? Kiek šalių ir miestų privalau aplankyti per savo gyvenimą? Tai klausimai, į kuriuos vienu sakiniu atsakyti neįmanoma.

keliones

Kelionės yra keistas dalykas. Visada jų norime, bet dažnai nedrįstame. O kai drąsos jau būna pakankamai, ieškome pigiausio varianto, kartais jais nusiviliame ir daugiau nebenorime keliauti, nes namie yra geriausia. Nereikia pasiduoti tokiai minties sekai.

Keliauti norime visi, bet ne visi išdrįsta. Pasaulyje nėra tokios šalies, kurios būtų neįmanoma aplankyti. Žinoma, gali būti tam tikrų barjerų, kaip pilietiniai neramumai, karas, bet visos blogybės vieną dieną baigiasi ir turistai yra laukiami. Didžiausias minusas yra pinigai. Dažnai jie nulemia kelionės kryptį ir veiklos pobūdį.

Šiuolaikinė turizmo rinka yra pasiruošusi patenkinti visus klientų poreikius. Kelionių yra įvairių — trumpų, pigių, brangių, įdomių, egzotiškų, pažintinių, aktyvių. Kuklios santaupos neturėtų gąsdinti, nes visada yra būdų, kaip kelionėje galima sutaupyti pinigų. Žinoma, nereikia bijoti išleisti ir daugiau pinigų, nes kelionė yra malonumas, kurį dovanojame sau. Savęs negerbimas bei ribojimas nesuteiks progos atsipalaiduoti, pasijusti žmogumi, kuris gali ir turi už ką sau suteikti vieną ar kitą pramogą.

Nurodyti kaip turi atrodyti tikrai gera kelionė — negalima. Kiekvienas žmogus savo galvoje turi tobulos kelionės viziją, savo norus ir poreikius. Jų dera paisyti, nurodinėti ir be tikslo įrodinėti yra negražu. Visada galima patarti. O geriausias patarimas keliaujantiems — pasirūpinkite savo saugumu, neignoruokite Užsienio reikalų ministerijos patarimų ir pasirūpinkite savo sveikata, kad kelionė teiktų malonumą.

Akivaizdu, kad kelionės tipas yra individualus sprendimas. Jei norite žvejoti — keliaukite į Norvegiją, jei nori pailsėti saulėje — Kipras, privalai pamatyti tikrą miestą — Niujorkas. Daugelį užgaidų lengvai gali išpildyti kelionių agentūros. Kažkiek unikalesnius maršrutus teks planuotis patiems.

Gyvename tokiu momentu, kai keliavimas mums yra lengvai prieinamas. Reikia džiaugtis ir nebijoti pasinaudoti šia privilegija. Kiekviena kelionė, tai tarsi gera pamoka ir tik nuo mūsų pačių priklauso, ką mes joje išmoksime.

Tobulos kelionės recepto nėra. Kas patinka vienam, ne visada tiks kitam. Nereikia bijoti, o drąsiai užkariauti pasaulį, nes jis platus, pilnas nuotykių. Pati tobuliausia kelionė yra ta, į kurią dabar ruošiatės Jūs.

Taip pat pasidomėkite: