Lėktuvo bilietai pigiau

Lėktuvo bilietai pigiau

Į lėktuvą be bilieto pakliūti nepavyks

Lėktuvo bilietai — dokumentai, kuris suteikia asmeniui teisę pasinaudoti vienos ar kitos avialinijos paslaugomis. Baigėsi dienos, kai bilietus buvo galima nusipirkti tik kasose, juos reikėjo saugoti, kad niekas jiems nenutiktų.

Įsigyti lėktuvo bilietus tikrai nėra sudėtinga. Viskas paprasta, tereikia turėti prieigą prie interneto bei pinigų banko sąskaitoje, kad už teisę keliauti susimokėtum. Už šią supaprastintą tvarką dera padėkoti Tarptautinei vežėjų asociacijai (IATA), kuri pasirūpino, kad nuo 2008 metų birželio 1 dienos būtų pereita prie elektroninių bilietų sistemos.

lektuvo_bilietai_pigiau

Daugelis kompanijų perėjo prie šios sistemos, taip supaprastindamas bilieto įsigijimo tvarką. Šioje vietoje laimi klientas, nes bilietai yra užsakomi ir už juos sumokama internetu, nelieka tarpininkų, o bilietai atsiunčiami elektroniniu paštu. Šiandienis bilietas tėra elektroninis įrašas avialinijos kompiuterinėje sistemoje, kur nurodomi keleivio duomenys ir informacija apie jo maršrutą.

Bilietus dabar galima įsigyti norimu momentu. Žinoma, kad dauguma kompanijų mandagiai pataria atsispausdinti ir turėti su savimi bilieto kopiją, kad registracijos metu oro uoste į skrydį nekiltų nereikalingų problemų. Bilietas praranda mums įprastą fizinę formą, bet nepraranda savo funkcijos ar jam suteikto teisinio svorio.

Nereikia pamiršti užsakymo lange teisingai nurodyti savo duomenų. Avialinijos nėra mūsų draugai, kurie mus pažįsta iš veido ar iš pusės žodžio. Laikas nuo laiko pasitaiko neapdairių klientų, kurie vietoj savo pilno vardo nurodo trumpinį, o vėliau piktinasi, kad nepavyko patekti į lėktuvą. Teisingai nurodyti duomenys užtikrina saugumą, kad į lėktuvą nepapuls piktų kėslų vedini žmonės. Vardus ir pavardes privaloma rašyti tik lotyniškais rašmenimis taip, kaip parašyta kiekvieno asmens dokumente. Čia lietuviškų ženklų vartoti nereikia. Dvigubus vardus ir pavardes dera rašyti be tarpų, brūkšnelių ar kitų ženklų.

Bilietus galima užsisakyti ir telefonu, ši paslauga dažniausiai neteikiama, kai parduodami pigių oro linijų bilietai. Toks būdas yra patogus atsiskaitymo prasme, nes už paslaugą galima sumokėti ir mokėjimo kortele, ir banko pavedimu bei grynaisiais pinigais. Žinoma, reikia iki nurodyto termino atlikti mokėjimą, nes nesulaukus jo, užsakymas bus anuliuotas.

Šiuolaikinis lėktuvo bilietas buvo supaprastintas, bet jis neprarado savo funkcijos — suteikti galimybę žmogui pasinaudoti avialinijų paslaugomis. Keleivis privalo žinoti ne tik savo teises, bet ir atlikti reikalingas pareigas, kad kelionė būtų sėkminga. Nesmagu, kai ji baigiasi dar neprasidėjusi.

Taip pat skaitykite:

Taip pat pasidomėkite: