Paskutinę minutę

Paskutinę minutę

Paskutinių minučių kelionės — loterija, kurioje laimite Jūs

Kur galima nuvykti su paskutinės minutės kelionių pasiūlymais? Tikrai į daugelį Europos miestų, kartais įmanoma aplankyti ir egzotiškus kraštus. Tai tarsi loterija, kurioje turėtų dalyvauti daugiau Lietuvos gyventojų. Deja, ne visi yra tokie drąsūs, kad išbandytų savo laimę.

Tikrai be reikalo, nes pralaimėti su paskutinės minučių pasiūlymu beveik neįmanoma. Čia laimi lanksčiausi ir greičiausi, gal todėl paskutinių minučių kelionės ir išpopuliarėjo jaunimo tarpe, nes jie neturi pakankamai pinigų, bet turi užtektinai laiko ir greitai gali prisitaikyti prie kintančios situacijos.

keliones_paskutine

Su amžiumi atsiranda pinigai, bet pritrūksta laiko ir noro viskuo domėtis. Kad taip nenutiktų ateityje, su pigiais skrydžiais dera susipažinti jaunystėje. O jei esate jaunas širdyje, tai geresnio laiko kaip dabar nerasite. Pagrindinė pigių kelionių klaida yra ta, kad mes jos norime dabar ir nemokame sulaukti tinkamo momento. Vaikiškoms emocijoms čia ne vieta.

Nesunku yra užsiprenumeruoti kelionių agentūrų naujienlaiškius, reguliariai stebėti naujienas apie paskutinės minutės pasiūlymus, vertėtų neapleisti ir tinklaraštininkų, nes jie visada nuoširdžiai dalinasi savo nuotykiais bei negaili gerų patarimų. Visas šis informacijos rinkimas nieko nekainuoja, gudrumas ir nuoseklumas — padės pasiekti norimų tikslų.

Žinoma, reikia išmokti būti atidžiam, kad nesusidurti su įvairiais keistais mokesčiais. Kelionių organizatoriai informacijos neslepia, dažnai tik mandagiai tam tikrus faktus nutyli, o kai jau būni įspraustas į kampą, pasirinkimo nelieka, tenka plačiau atverti piniginę.

Dar svarbus bruožas yra minimalizmas. Kelionėse daug daiktų nereikia, bet mes esame prie jų smarkiai prisirišę. Klausyti racionalaus proto yra vertinga, nes jis nuoširdžiai pataria, kurių daiktų neprireiks. Kuo mažiau daiktų, tuo mažiau ir išlaidų, nes nereikės papildomai mokėti už bagažą.

Prieš kelionę visada yra vertinga pasikalbėti su draugais, jie gali pateikti patikimos informacijos apie miestą ar tam tikrą erdvę. Būtų puiku, jei gebėtumėt nuosekliai ištirti vietą prieš kelionę. Tam, deja, ne visada užtenka laiko, bet išmokti priimti greitus sprendimus verta, nes niekada nebijosite rizikuoti ir visada atrasite kažką naujo.

Svarbiausia pigiose paskutinių minučių kelionėse išmokti pasimėgauti savimi ir keliavimo malonumu. Skubėti ir viską pamatyti neverta, nes jei būsite atkaklus į patikusią vietą visada sugrįšite. Nebijokite keliauti, domėtis ir dalyvauti paskutinių minučių žaidime. Čia laimi drąsiausi.

Taip pat skaitykite: