Savaitgalio kelionės

Savaitgaliais mes keliaujame po Europą

Savaitgalis namuose? Vėl bus siurbiamos grindys, kepami blynai, susitikimai su draugais ar ilgi vakarai prie dar vieno šokių projekto. Laiką galima praleisti ir įdomiau.

savaitgalio_keliones

Geriausias sprendimas — kelionė. Žinoma, daugelis lengvai šyptelės ir pasakys, kad ir taip keliauja savaitgalį. Deja, maršrutai apsiriboja Lietuvos teritorija, o jie dažniausiai veda pas močiutę ar į dar nebaigtą statyti sodybą. Ten poilsiu ar įdomia veikla niekada nekvepia. Reikia sugrėbti lapus, palaistyti daržus, nupjauti žolę, kapoti malkas, rinkti obuolius ir kažkodėl ieškoti grybų miške, nors jų ten nėra. Laiko pailsėti, pagalvoti ir atsigauti nelieka, nes vieną bėgimą pakeičiame kitu.

Savaitgalio kelionė, tai galimybė bent trumpam pasimėgauti pačiu savimi ar tinkamai praleisti laiką su gera draugų kompanija, kai namų ruoša nereikia rūpintis. Namus sutvarkyti galima ir kitą savaitgalį. Šį mes keliaujame.

Kelionių agentūros yra pasiryžusios padėti. Tikrai yra nemažai pasiūlymų, kurie tinka savaitgalio išvykoms. Šie pasiūlymai dažniausiai vilioja asmenis, kurie teturi kelias laisvas dienas. Žinoma, kad tokios kelionės tinka ir draugų kompanijoms, kurie nusprendė savaitgalį praleisti kitaip bei bendradarbiams, kurie per trumpas išvykas geba sukurti jaukią atmosferą bei draugiškus ryšius. Tokie ryšiai tik padidina darbuotojų produktyvumą ir suteikia pasitenkinimą turimu darbu.

Suprantama, kad savaitgalio kelionės turi vieną trūkumą, tai laikas. Labai toli nukeliauti nepavyks, o kelionėje skubėti pamatyti kiek įmanoma daugiau yra neracionalu. Geriau yra turėti vieną tikslą, o jei miestas paliks neišdildomą įspūdį, tai į jį visada verta sugrįžti ilgesniam laiko tarpui.

Populiariausi būdai keliauti yra lėktuvas arba autobusas. Kiekvienas turi teisę pasirinkti, nes autobusu bus aplankoma daugiau vietų, o lėktuvo skrydis turės aiškų tikslą. Lėktuvu dažniausiai vykstama į įvairių Europos šalių sostines, o populiariausi maršrutai veda į Ispaniją, Belgiją, Vokietiją, Italiją, Angliją, Škotiją, Norvegiją. Su autobusu toli pabėgti nepavyks, nes reikia ir sugrįžti, bet šis keliavimo būdas dažnai būna pigesnis, o galimybė pamatyti daugiau vilioja ne vieną asmenį. Berlynas – Postdmas – Saksonijos Šveicarija – Drezdenas — skamba neblogai, o ir kaimynė Lenkija turi ką pasiūlyti — Zakopė – Velička – Krokuva — puikus maršrutas, kuris leis susipažinti su šios šalies istorija.

Savaitgalius galima ir reikia leisti įdomiai bei prasmingai. Telieka pasidomėti įvairiais pasiūlymais ir tikrai rasite sau tinkamiausią variantą, nes galimybė pabėgti nuo rutinos yra neįkainuojama.

Taip pat skaitykite: