Turkija

Turkija visada laukia sugrįžtančių svečių

Turkija, tai šalis, į kurią sugrįžti visada verta. Nesvarbu koks metų laikas, neaktualu kiek turi pinigų, turkai visada mielai laukia svečių savo šalyje.

Lietuvos kelionių agentūros šį poreikį senai yra pajutę ir siūlo įvairias keliones į šią šalį. Kalbėti ką galima pamatyti, kur verta būtinai užsukti yra beprasmiška. Rodos, kad visi kampeliai bei visos pramogos yra jau aprašytos. Informacijos marios, nereikia patingėti ir pačiam susikurti savo kelionės tikslą.

keliones_i_turkija

Į Turkiją verta keliauti ir be jokio plano. Susirasti pigų skrydį, išsinuomoti viešbučio kambarį Stambule ir visą savaitę praleisti spalvingose miesto gatvėse. Jos nustebins, kaip ir sutikti žmonės, kurie yra draugiški, kartais apsukrūs.

Aišku, kad išvykos į Turkiją populiarios dėl jos kurortų. Jiems pagyrų niekada nebus per daug. Mums, lietuviams, kainos yra įkandamos ir greičiausiai apsilankę bent vieną kartą šiame krašte, tikrai dar sugrįšime. Geras oras, tvarkingas paplūdimys, įvairios vandens pramogos, skanus maistas. Ar reikia dar ko nors gerai kelionei ir turiningam poilsiui. Gal tik kokybiškos draugų kompanijos ar kartu į išvyką pasikviesti giminaičius, kad visi galėtų pasidžiaugti ir pasimėgauti tikro poilsio malonumais.

Turkija, tai civilizacijos lopšys į kurį pasisupti turėtų atvykti kiekvienas. Sugalvoti gerų žodžių šiam kraštui nesunku. Sunkiau būna nugalėti savyje stereotipą, kad į Turkiją keliauja tik žemas pajamas gaunantys asmenys, ten nebus tikro poilsio, tik jo imitacija, viskas padaryta taip, kad iš vargšo keliautojo kuo daugiau pinigų išviliotų. Netiesa, nes nemažėjantys turistų srautai tik patvirtina, kad turkai žino ką daryti ir kaip, kad žmonių srautai nemažėtų, bet išliktų pastovūs.

Turkijos turizmo rinka geba greitai prisitaikyti ir prie kintančių keliautojų. Jei tau reikia alternatyvių pramogų — jų yra. Patinka eko turizmas, tokia paslauga irgi siūloma. Turkija yra pakankamai jauna šalis, jei žiūrėsime į vidutinį gyventojų amžių, tad čia puikiai persipina tradicija su modernumu. Vadinti Turkiją — senelių rojumi, būtų klaidinga, nes ši šalis ne tik dinamiška, bet ir įdomi. Kiekvienas keliautojas ras ką joje nuveikti, kad ir koks jo biudžetas būtų. Apie Turkiją kalbėti daug nesveika, metas ją aplankyti.

Taip pat skaitykite: